O Wydawnictwie


Wydawnictwo Internetowe Publit to imprint Wydawnictwa Difin, które istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Wydawnictwo Difin specjalizuje się w publikacjach m.in. z zakresu zarządzania, rachunkowości, ekonomii, prawa i bezpieczeństwa. Od niedawna oferta wydawnicza została rozszerzona również o publikacje z dziedziny psychologii i socjologii, które wydawane są pod znakiem Engram.
 

Publit to kolejny imprint, który tym razem gromadzi Autorów niezależnych, a także Autorów publikacji naukowych i popularnonaukowych, którzy chcą wydać książkę na zlecenie. Czasem Autor nie może przebić się przez gąszcz wymagań stawianych przed nim przez wydawców. W Publit w najprostszej opcji może przesłać przygotowaną przez siebie okładkę i plik środka, a otrzyma wydrukowaną książkę i e-booka. Oprócz tego Autor ma do dyspozycji wszystkie usługi występujące w procesie wydawniczym, z których może korzystać pojedynczo lub przez określenie zakresu prac. W ten sposób można zamawiać makietę środka, skład i łamanie, korektę językową, edytorską i techniczną, recenzję książki, numer ISBN, opracowanie graficzne, projekt okładki, promocję oraz wystawienie do sprzedaży książki, którą wydał. Na tych zasadach każdy Autor ma możliwość wydać swoją książkę, którą otrzyma potem prosto do domu.
 

Publit to również sposób na publikowanie swojego dorobku naukowego i prac akademickich. Wydawnictwo Difin od lat zajmuje się popularyzacją wiedzy, dlatego przez wprowadzenie nowego imprintu stwarza możliwość wydawania dzieł, których Autorzy chcą aktywnie uczestniczyć w procesie wydawniczym. Samodzielne wykonanie niektórych czynności obniża koszty wydania, ale daje też dużą satysfakcję, ponieważ Autor w znacznie większym zakresie tworzy swoją książkę. W tym przypadku również pozostawiona jest opcja wydania na zlecenie, w której Autor w pełni finansuje wszystkie etapy wydania swojego utworu. Wszystkie propozycje wydawnicze o charakterze naukowym i popularnonaukowym, w tym dysertacje, monografie, podręczniki akademickie, prace zbiorowe, kierowane są na Kolegium redakcyjne.
 

Autorów zainteresowanych publikowaniem swojej twórczości serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy do współpracy twórców niezależnych, młodych pisarzy, poetów, artystów i pracowników naukowych.
 

Redakcja Publit


REDAKCJA PUBLIT

Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na pytania, przygotujemy ofertę wydania książki, e-booka oraz dystrybucji.

Zapraszamy!


Zadzwoń lub napisz   
Bestsellery

Nowości wydawnicze